İZMİRLİ YEMEK BLOGU YAZARLARI 3. BULUŞMASI
İzmirli Yemek Blogu Yazarları olarak 3. Buluşmamızı Sevgili İsmetCevver, Şerife, Özay ve Hülya' nın yaptıkları muhteşem organizasyonla Karşıyaka Cengiz Gode Spor Tesisleri içerisindeki Sevgili Nilay' ın mekanında gerçekleştirdik. Bol ikramlı, bol hediyeli, bol sohbetli, bol kutlamalı çok keyifli bir pazardı. Emeği geçenlere, bize destek veren sponsor firmalara ve blog işine gönül vermiş tüm arkadaşlarıma teşekkürler...


Ekim ayı içerinde doğum gününü kutlayan arkadaşlarımız için yapılmış tam üç tane pasta vardı. Sevgili Şermin'in doğum günlerinden haberi olduğu 4 arkadaşımızı figürlediği enfes pastası, Sevgili Zeynep' in altın rengi yapraklarla süslediği kendi deyimi ile altın kızlar pastası ve Sevgili Burcu' nun hah tam da yemek blogu yazarlarının renkli dünyasını yansıtıyor denilebilecek şirin pastası. Hepsinin ellerine kollarına sağlık:) Doğum günü kızlarına ise sağlık ve mutlulukla nice yaşlar olsun!


Tüm blog yazarlarının hazırladıkları bir ikram ile katıldığı buluşmamız tam bir lezzet şöleni havasındaydı. Ben de Çerkez Tavuğu yapıp götürdüm. Ve sponsor firma konuklarımızdan Pizza Tomato' yu temsilen aramızda bulunan Ceren Hanım buluşmamızı anlattığı yazısında beğenisini o kadar samimi bir şekilde dile getirdi ki ben de iyi ki yapmışım dedim:))
Buluşmamız sona erdiğinde herkesin yüzü gülüyor ve bir sonraki buluşma planları yapılıyordu. Organizasyonu yapan arkadaşlarımız sponsor firmalar desteğiyle elimiz kolumuz dolu yolcu ettiler hepimizi.

Ürünlerini her zaman zevkle ve güvenle kullandığım;Zaten memnuniyetle kullandığım markalar bizlere destek verdiğinde çok mutlu oluyorum. İşte onlardan biri;Son günlerdeki moda deyimi ile "büyüdüm büyüdüm ben onunla büyüdüm";Tanıştığım günden beri özellikle irmiğinden vazgeçemediğim;Türkiye' de maya deyince aklıma ilk gelen ve ürün yelpazesini sürekli artıran marka, Şimdiye kadar ürünlerini ihraç eden ama artık Türkiye pazarına da giren dondurulmuş gıda markası;Türkiye' de hazır çorbanın adı; Güzelliği ile yaptığı işte güven veren Beste Alimert' in sahibi olduğu;Yaptığımız tatlı ve pastalarda, içeceklerimizde kullandığımızda bize az kalori verecek olan;


Bu arada verdiği SweetVia lı tariflerle işimizi kolaylaştıran bize yol gösteren Sevgili Sedef' in güzel tariflerine buradan ulaşabilirsiniz. 


Güzelliğimize güzellik katan, yılların güvenilir markası;Dondurmalarıyla gönlümüzde kurdukları tahtta yeni ürünleriyle yerlerini sağlamlaştıran;Bulaşıktaki güçlü yardımcımız;
Özellikle yumurtasıyla vazgeçilmezim;Verdiği broşürle kendileriyle tanışmamı sağlayan;Tüm sponsor firmalara verdiği destek için teşekkür ederim.

Buluşma sırasında çektiği fotoğraflarla günümüzün güzelliğini ölümsüzleştiren Sevgili Figen' e de çok teşekkür ediyorum.

Buluşmadan döndüğümde hemen yazımı hazırlamaya kararlıydım ama araya giren bir takım olaylar nedeniyle bu güne kaldım. Geç olsun da güç olmasın demişler ya benimki de o hesap. Geç oldu ama yazarken beni o güne götüren ekran karşısında gülümseyerek yazdığım bir yazı oldu. Umarım kimseyi atlamamışımdır. Yine sürçu lisan ettiysem affola...

Herkese sağlıklı, mutlu, keyifli günler ve hayırlı cumalar diliyorum:)

Yorumlar

tarih84 dedi ki…
Çok çok güzel bir gündü, bu seferki etkinlikteki sponsor firmaların da aramızda olmaları bir ayrıcalıktı. İnsan her etkinlik sonrası bir dahaki buluşma için sabırsızlanıyor keşke daha sık görüşebilsek. Hayat koşturmacası biraz mola verdirtebilse.
Bocuruk dedi ki…
Handancım,
Sponsor firma desteği muhteşemdi ve gerçekten çok güzel bir gün geçirdik. Nefes alıyoruz değil mi böyle günlerle?
Sevgilerimle...
Elvan'cım eline sağlık canım.Daha güzel günlerde görüşelim inşallah :))) Öpüyorum :D
Esma Ercengiz dedi ki…
Elvancım çok güzel bir gündü. Sizlerle birlikte olmak benim için büyük keyif.
pie kurabiye dedi ki…
Ne güzel yazmışsın o güzel günü.Nisan'daki toplantıyı bekler olduk şimdiden.Öpüyorum seni.
Unknown dedi ki…
Böylesine güzel anlatımlar olunca,insan yeniden o günü anımsıyor.An be an.:) Sana her zaman teşekkür ve minnet borçluyum canım.Sayende çok iyi olmazsa da"iyi ki bende blog yazıyorum" diyorum.
Sevgilerimle
Unknown dedi ki…
Böylesine güzel anlatımlar olunca,insan yeniden o günü anımsıyor.An be an.:) Sana her zaman teşekkür ve minnet borçluyum canım.Sayende çok iyi olmazsa da"iyi ki bende blog yazıyorum" diyorum.
Sevgilerimle
Elif dedi ki…
Goruntuler o kadar ozendirici ki sayenizde yenek blogu acacagim :)))
egeli dedi ki…
kalemine sağlık arkadaşım, çerkez tavuğun bir harikaydı, tadı hala damağımda,en kısa zamanda tekrar görüşmek dileğiyle, öpüyorum canım
age35 dedi ki…
Bol sans eski dostum :))
murat dedi ki…
Güzel görüntüler teşekkürler.
LaceToys dedi ki…
Bende yeni bir blog yazarıyım. Blogumum adı İzmirdenLezzetler... bende toplanılarınıza katılmak isterim. Sevgilerimle
Bocuruk dedi ki…
Sevgili Oya,
Facebook da http://www.facebook.com/groups/izmirliyemekbloguyazarlari/ sayfasına üyelik isteği gönder ayrıca mail grubu için de mail adresini belirt katıl. İşte aramızdasın:))
Sevgilerimle...
LaceToys dedi ki…
İlginize teşekkür ederim..Görüşmek üzere...
LaceToys dedi ki…
İlginize teşekkür ederim..Görüşmek üzere...

Bu blogdaki popüler yayınlar

ELMALI TURTA

CEVİZLİ ÇÖREK ( TOKAT ÇÖREĞİ )

GARANTİLİ SUFLE TARİFİ